☀️ Korzystając z pięknej pogody podczas ostatnich przed wakacjami Gier i Zabaw w Borku Strzelińskim, wyszliśmy na podwórko 🌳.
Tam rozegraliśmy ulubioną grę naszej grupy – zbijaka 🏐.
Nie zabrakło ruchu, emocji 😄 i świetnej zabawy.
To było radosne zakończenie naszych wspólnych zajęć przed wakacjami! 🎉🌞😊





