Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

☀️ Korzystając z pięknej pogody podczas ostatnich przed wakacjami Gier i Zabaw w Borku Strzelińskim, wyszliśmy na podwórko 🌳.

Tam rozegraliśmy ulubioną grę naszej grupy – zbijaka 🏐.

Nie zabrakło ruchu, emocji 😄 i świetnej zabawy.

To było radosne zakończenie naszych wspólnych zajęć przed wakacjami! 🎉🌞😊

Zostaw komentarz