☀️🎨 Korzystając z pięknej pogody, zabrałyśmy kocyki, ołówki ✏️ i czyste kartki 📄, by twórczo spędzić czas na świeżym powietrzu 🌳.
Każda z dziewczyn szkicowała to, co podpowiadała jej wyobraźnia 💭.
Powstały ciekawe, kreatywne i momentami bardzo zaskakujące prace 😄.
Ależ te dziewczyny są zdolne! 👏🌟🎨





