Skip to content Skip to footer

Legimi

60.000 e-booków w naszych bibliotekach! Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki od teraz mogą korzystać z wielu nowości, bestsellerów, książek z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie można bezpłatnie czytać na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku.

Co należy zrobić aby uzyskać dostęp ?

  1. Przyjdź lub napisz do nas, a my przekażemy Ci kod dostępu do platformy Legimi. Warunkiem otrzymania kodu jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej. Możesz skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.
  2. Adresy e–mail do naszych bibliotek:
  3. Wpisz otrzymany unikatowy kod na stronie https://www.legimi.pl/dbpw/ i załóż darmowe konto Legimi. Pobierz bezpłatną aplikację Legimi na urządzenie z systemem operacyjnym Windows 8 i 10, Windows Phone, iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków).
  4. Czytaj e-booki klikając “pobierz na półkę” i otwierając wybraną pozycję.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z bibliotekarzem

Najczęściej zadawane pytania:

Czy wypożyczanie e-booków po wprowadzeniu kodu jest bezpłatne?

Tak. Wypożyczanie jest całkowicie darmowe.

Czy muszę być użytkownikiem biblioteki, by wypożyczyć e-booka?

Możliwość wypożyczania mają wyłącznie osoby zapisane do naszych bibliotek, a warunkiem otrzymania kodu jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Ile kodów otrzymuje Czytelnik?

Każdy Czytelnik może otrzymać jeden kod, który po aktywacji konta wg przedstawionej instrukcji pozwoli mu na dostęp do wielu e-booków.

Na jak długo mogę wypożyczać ebooki?

Wszystkie kody po 02.01.2022 r. będą ważne do końca 2022 roku.

Jaki jest limit wypożyczeń dla czytelnika?

W ramach zamówionego przez bibliotekę limitu stron do przeczytania każdy czytelnik wypożyczyć może dowolną liczbę książek. Jeśli czytelnik otrzymuje komunikat o przekroczeniu limitu, oznacza to, że wyczerpała się pula stron dla biblioteki.

Na jakich urządzeniach mogę czytać wypożyczone e-booki?

Na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: Windows 8 i 10, Windows, Phone, iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków). Każdy czytelnik może czytać w chmurze® jednocześnie na 2 urządzeniach.

Czy wypożyczane z biblioteki w ramach usługi Legimi e-booki mogę czytać na Kindle?

Wypożyczonych e-booków na ten moment nie można czytać na Kindle.

Czy muszę być online, by czytać e-booki?

Po pobraniu e-booki można czytać również offline. Jeżeli czytelnik pozostaje offline przez 7 dni, otrzymuje powiadomienie o konieczności połączenia się z Internetem w celu aktualizacji statusu swojego konta w Legimi.

Zostaw komentarz