Przedwakacyjne spotkanie Klubu Bibliotecznego
Za nami ostatnie przed wakacjami spotkanie Klubu Bibliotecznego.
W miłej atmosferze rozmawiałyśmy o wakacyjnych planach oraz polecanych książkach na letni wypoczynek.
Przy aromatycznej kawie czas upłynął szybko i przyjemnie.![]()
![]()


