Jak to jest kiedy Klub Biblioteczny i uczestniczki Bibliotecznych Różnorodnościach spotkają się przy jednym stole. Najpiękniej
Tak jak w minioną środę w bibliotece w Ludowie Śląskim. Takie międzypokoleniowe spotkania niosą ze sobą dużo radości. Można wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Czerpią z nich wszyscy uczestnicy. Tym razem panie z Klubu Bibliotecznego pozowały jako modelki do portretów, które stworzyły uczestniczki Bibliotecznych Różnorodności. Ile było przy tym śmiechu, zabawy i wzajemnego wsparcia
. Takie chwile lubimy najbardziej
. Zapraszamy na kolejne spotkanie już w najbliższą środę o 15:00 ![]()


