Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Za nami kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki !

Tym razem nasz czas poświęciłyśmy rozmowie o książce „Ty pieronie !”📖 autorstwa Magdy Jaros.

Dyskusja była pełna refleksji, emocji i ciekawych spostrzeżeń – każdy mógł podzielić się swoimi odczuciami oraz interpretacją lektury.

Dziękujemy za aktywny udział i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania! 📚

Zostaw komentarz