Za nami kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki !
Tym razem nasz czas poświęciłyśmy rozmowie o książce „Ty pieronie !”
autorstwa Magdy Jaros.
Dyskusja była pełna refleksji, emocji i ciekawych spostrzeżeń – każdy mógł podzielić się swoimi odczuciami oraz interpretacją lektury.
Dziękujemy za aktywny udział i już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania! ![]()



