Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ludzie źli, świat niesprawiedliwy, zarobki fatalne, inflacja szaleje. Panie jak żyć?

Podobno polskie malkontenctwo trzyma się od wielu lat bardzo dobrze.

Podczas drugiej rozmowy przeprowadzonej w ramach projektu ” Jak rozmawiać” próbowaliśmy rozwikłać zagadkę – Czy narzekanie to nasz sport narodowy?

Okazuje się, że chyba jednak niekoniecznie. Są wśród nas osoby, które w swoim życiu i otoczeniu mimo wszystko i na przekór wszystkim widzą sporo pozytywów.

My także jako organizatorzy i prowadzący kolejne już spotkanie nie możemy narzekać. Uczestnicy mimo zimowej aury dopisali – za co im serdecznie dziękujemy.

Spędziliśmy razem sobotnie przedpołudnie i choć nie udało nam się jednoznacznie stwierdzić czy jesteśmy narodem narzekającym czy nie to był dobry czas i dobra rozmowa.

Dziękujemy Ewie Bachman za obecność i każdą wskazówkę, którą bierzemy sobie do serca.

Kolejna rozmowa już 18.02.2023r.

 

 

Spotkanie organizowane w ramach projektu “Jak rozmawiać?”, realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

 

#projektFRSI #JakRozmawiac #dobrerozmowy #bladymakaron

 

EEA and Norway Grants

 

Fundusze norweskie i EOG

 

#AktywniObywateleGranty

 

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „Jak rozmawiać? Wspieranie umiejętności informacyjnych jako podstawowej kompetencji świadomego obywatelstwa w demokracji uczestniczącej”, realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Projekt jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

 

https://jakrozmawiac.org.pl/

 

 

Zostaw komentarz