Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

” Komunikacja to nie tylko autobusy i pociągi” taki był temat 6 rozmowy przeprowadzonej w ramach realizowanego przez naszą bibliotekę projektu ” Jak rozmawiać”. Tym razem było to wyjątkowe spotkanie, ponieważ gościła na nim ekspertka od komunikacji – Nina Krystoń. Uczestniczki warsztatów mogły sprawdzić typ swojej osobowości przeprowadzony według modelu FRIS. Po części teoretycznej przeniosłyśmy się w plener pod namiot, gdzie ćwiczyłyśmy w praktyce komunikację z osobami, które reprezentują inne niż nasze podejście do życia.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za dobrą energię, zaangażowanie i otwartość, a Ninie za fantastyczne poprowadzenie spotkania.

Spotkanie organizowane w ramach projektu “Jak rozmawiać?”, realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „Jak rozmawiać? Wspieranie umiejętności informacyjnych jako podstawowej kompetencji świadomego obywatelstwa w demokracji uczestniczącej”, realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Projekt jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Zostaw komentarz