Skip to content Skip to sidebar Skip to footer
W minioną sobotę mieliśmy niezwykły dzień, pełen radości, solidarności i wspólnoty. Gminny finał “Pola Nadziei”, któremu przyświecało hasło: “Pięknie Żyć” okazał się prawdziwym świętem dla nas wszystkich. To był dzień, który przypomniał nam, jak ważne jest, aby żyć pięknie, cenić każdą chwilę i otaczać się miłością i wsparciem. Uczniowie z terenu naszej gminy dali niezwykłe występy, pełne pasji i talentu, co tylko dowodzi, że mamy wśród siebie wiele młodych, zdolnych osób gotowych przekształcić świat w lepsze miejsce. Ich zaangażowanie i zaangażowanie wszystkich obecnych podczas finału sprawiło, że atmosfera była niesamowita. Zespól Cantatni jak zwykle przygotował dla nas niezwykłą ucztę muzyczną. Duże zainteresowanie wzbudził pokaz umiejętności psa sportowego . Nie można było przejść obojętnie obok kiermaszu ciast, gdzie każda babeczka czy ciasto było wyjątkowe. To świadectwo tego, że nasza społeczność potrafi tworzyć coś pięknego wspólnie. Loteria przyniosła wiele niespodzianek, a wygrane, które zostały przekazane na cele hospicjum, tylko podkreślają, jak wielką moc mają małe gesty. Strażacy pokazali swoje umiejętności i odwagę, ale przede wszystkim pokazali, że są gotowi pomagać innym w każdej sytuacji. Ale to nie tylko wydarzenia i atrakcje sprawiły, że ten dzień był tak wyjątkowy. To była przede wszystkim Wasza dobroć, otwartość i gotowość do pomagania. Wasza chęć wspierania hospicjum i tych, którzy potrzebują wsparcia, była wspaniała. Dziękujemy każdemu z Was za udział w tym wyjątkowym dniu, za każdy gest, każdy datek. Razem stworzyliśmy coś niesamowitego, coś co ma głęboki wpływ na życie wielu ludzi. Pamiętajmy, że “Pięknie Żyć” to nie tylko hasło, to sposób, w jaki postępujemy każdego dnia, dbając o siebie i innych.
Podczas tegorocznego finału udało nam się uzbierać 6 151,31zł.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli stworzyć to wydarzenie. Dziękujemy przedszkolakom, uczniom oraz nauczycielom ze szkół w Borowie, Borku Strzelińskim i Zielenicach za przygotowanie występów artystycznych,  Radom Rodziców i KGW Jakisin za przygotowanie ciast, Strażakom OSP w Borowie, wolontariuszom  oraz wszystkim, o których być może zapomniałyśmy.
Do zobaczenia w przyszłym roku na kolejnym Gminnym finale “Pola Nadziei”! Bo razem tworzymy piękniejszy świat.
Gminny Finał Pola Nadziei honorowym patronatem objął Wójt Gminy Borów – Waldemar Grochowski.
Z serdecznymi pozdrowieniami, Komitet Organizacyjny Gminnego Finału “Pola Nadziei”