📚☀️ Podczas ostatniego przed wakacjami spotkania z cyklu „Czytanie na dywanie”
spotkaliśmy się w wyjątkowej atmosferze – na świeżym powietrzu, podczas pikniku 🌳🧺.
Było to także nasze ostatnie czytanie w takim składzie, dlatego nie zabrakło wzruszeń i pięknych wspomnień. ❤️
Serdecznie dziękujemy dzieciom za wytrwałość, uważne słuchanie czytanych książek 📖, tworzenie pięknych rysunków 🎨
oraz wszystkie miłe słowa i uśmiechy 😊.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Iwonki 🌷
za wsparcie, zaangażowanie oraz przygotowywanie grupy do naszych spotkań.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wszystkie czytelnicze przygody! 💕📚🌞







