Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

📚☀️ Podczas ostatniego przed wakacjami spotkania z cyklu „Czytanie na dywanie”

spotkaliśmy się w wyjątkowej atmosferze – na świeżym powietrzu, podczas pikniku 🌳🧺.

Było to także nasze ostatnie czytanie w takim składzie, dlatego nie zabrakło wzruszeń i pięknych wspomnień. ❤️

Serdecznie dziękujemy dzieciom za wytrwałość, uważne słuchanie czytanych książek 📖, tworzenie pięknych rysunków 🎨

oraz wszystkie miłe słowa i uśmiechy 😊.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Iwonki 🌷

za wsparcie, zaangażowanie oraz przygotowywanie grupy do naszych spotkań.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i wszystkie czytelnicze przygody! 💕📚🌞

Zostaw komentarz