Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ciepłe miesiące to czas kiedy nasze „Czytanie na dywanie” przenosi się na zewnątrz🌞.

Tym razem przedszkolaki przygotowywały się z kaczuszką i innymi zwierzątkami do letnich zabaw 😁.

Naszym zdaniem gotowi są na wakacje 🙃🙂.

Ich paniom wychowawczyniom pięknie dziękujemy za zdjęcia 📸

Zostaw komentarz