Ciepłe miesiące to czas kiedy nasze „Czytanie na dywanie” przenosi się na zewnątrz
.
Tym razem przedszkolaki przygotowywały się z kaczuszką i innymi zwierzątkami do letnich zabaw
.
Naszym zdaniem gotowi są na wakacje ![]()
.
Ich paniom wychowawczyniom pięknie dziękujemy za zdjęcia ![]()









