Dziś w bibliotece odbyły się ostatnie przedwakacyjne zajęcia plastyczne dla uczniów klasy 0 ![]()
Dzieci wykonały letnie koszulki z motywem słońca. Najpierw kolorowały, a następnie wycinały swoje prace, wkładając w nie wiele kreatywności i radości.
Powstały piękne, kolorowe koszulki pełne wakacyjnego klimatu. ![]()
Na zakończenie zajęć pożegnaliśmy się przed wakacjami, życząc sobie słonecznego, bezpiecznego i pełnego wspaniałych przygód lata.![]()
Dziękuję dzieciom za cały rok wspólnej pracy, zaangażowanie i uśmiech podczas naszych spotkań.
Dziękuję również za piękne kwiaty i miłe słowa. ![]()
![]()






