Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dziś w bibliotece odbyły się ostatnie przedwakacyjne zajęcia plastyczne dla uczniów klasy 0 🌞🏝️

Dzieci wykonały letnie koszulki z motywem słońca. Najpierw kolorowały, a następnie wycinały swoje prace, wkładając w nie wiele kreatywności i radości.

Powstały piękne, kolorowe koszulki pełne wakacyjnego klimatu. 🏖️🌞

Na zakończenie zajęć pożegnaliśmy się przed wakacjami, życząc sobie słonecznego, bezpiecznego i pełnego wspaniałych przygód lata.😎

Dziękuję dzieciom za cały rok wspólnej pracy, zaangażowanie i uśmiech podczas naszych spotkań.

Dziękuję również za piękne kwiaty i miłe słowa. 🙂❤️

Zostaw komentarz