Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Zeszły tydzień obfitował w wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych. Jednym z nich było spotkanie autorskie. Odkryliśmy na nim zaskakującą prawdę – Małgorzata Starosta nie tylko pisze o trupach, ale i o śmiechu! Jej komediowe kryminały są jak gulasz zbrodni, pikanterii i humoru, a główny bohater, patolog Jeremi Organek, to postać tak kultowa, że gdyby tylko zrobić z niego film, to nawet George Clooney zazdrościłby mu popularności!

Małgorzata Starosta opowiedziała nam, jak Jeremi Organek, literacki alter ego Georga Clooneya, wpadł jej do głowy i jak to jest pisać powieść razem z Czytelnikami.  Nie sposób nie dać się wciągnąć w ten wir humoru, który jak magnes przyciąga czytelników na kartki jej książek.

Po spotkaniu pozostały wspomnienia i uśmiechy na twarzach uczestników, a w sercach nieodparta chęć sięgnięcia po kolejne tomy przygód Jeremiego Organka i nie tylko, bo czy jest coś lepszego niż zbrodnie w towarzystwie Georga Clooneya? Oto pytanie, na które niech każdy odpowie sobie sam, sięgając po powieści Małgorzaty Starosty!

Spotkanie zostało współorganizowane z Aglomeracją Wrocławską. Dziękujemy!

Zostaw komentarz