Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nie zwalniamy tempa!

W ramach zajęć prowadzonych w Tygodniu Bibliotek, biblioteki w Borowie, Borku Strzelińskim i Zielenicach odwiedził Zbigniew Masternak. Jest on pisarzem, dziennikarzem, scenarzystą filmowym oraz autorem komiksów. Pan Zbigniew prowadził zajęcia z uczniami klas 6-8, podczas których dzieciaki tworzyły komiksy związane z naszą gminą. Powstało wiele ciekawych i kreatywnych prac, najlepsze zostały nagrodzone przez naszego gościa. W naszych bibliotekach możecie znaleźć także książki podarowane przez pana Zbigniewa.

Na zajęciach w Zielenicach dzieci z klasy „0” wysłuchały niezwykłej historii o najpopularniejszym bajkopisarzu na świecie Hansie Christianie Andersenie. Następnie dzieci odgadywały zagadki ze znajomości bajek, rozwiązywały labirynty, bawiły się w kalambury. Na koniec naszego spotkania każde dziecko otrzymało drobny upominek. Dziękuję klasie za piękną laurkę i kwiatka.

Kawa z bibliotekarką w Borku Strzelińskim, czyli okazja do wspólnego spędzenia czasu, i rozmów nie tylko o książkach. Dziękujemy za mile spędzony czas oraz prezent z okazji Dnia Bibliotekarza.

Zostaw komentarz