Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hej, miłośnicy mody i literatury!

Czy macie już dość swojej szafy pełnej ubrań, które nigdy nie wychodzą na spacer? A może szukacie inspiracji na nowy, odlotowy look? Wpadnijcie do naszej biblioteki na wyjątkową akcję Swapping – wymianę ubrań! To idealna okazja, żeby odświeżyć garderobę i poznać innych miłośników stylu.

Czego się spodziewać? Wyobraź sobie to jak “Książki na walizkach”, tylko zamiast książek przynosisz ubrania, dodatki lub zabawki, a zamiast walizek masz… No dobra, walizki też mogą być! Wymień nudne swetry na szalone koszule, spodnie na sukienki, a stare kurtki na coś, co sprawi, że będziesz błyszczeć jak gwiazda na literackim niebie.

Nie martw się, nie musisz być fashionistą – wystarczy, że masz dobry humor i chęć na zabawę. Kto wie, może znajdziesz idealny strój na następną imprezę, a może nawet nowych przyjaciół? Dołącz do nas, bo kto wymienia, ten wygrywa!

Biblioteka Swapping – modne ubrania, książkowe klimaty i kupa śmiechu! Nie przegap tej okazji! Zapraszamy już 8 czerwca 2024 w godzinach 8.00-12.00 GCKE w Borku Strzelińskim. 

Do zobaczenia między regałami (i wieszakami)!

Szczegółowe informacje dotyczące akcji znajdziecie w regulaminie .

Regulamin

Zostaw komentarz