Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

W minioną sobotę w świetlicy wiejskiej w Ludowie Śląskim odbyła się bitwa kulinarno-dziecięca. Miała ona miejsce podczas naszych mini warsztatów kulinarnych. W ramach tychże warsztatów, podjęliśmy się epickiego zadania – stworzenia sałatki jarzynowej. O ile niektórzy mogą myśleć, że przygotowanie sałatki to bułka z masłem, nasze dzieci dowiodły, że można to potraktować jako sport ekstremalny!

Nasza drużyna kulinarna była gotowa na wszystko! Ziemniaki, marchewki, ogórki… Wszystko było na linii frontu. Wycięte w kształtach niemożliwych do nazwania, krojone w rozmiarach, które mogłyby przestraszyć najbardziej wymagającego kucharza, nasze dzieciakowe kuchenne wyczyny były godne podziwu.

Nic nie zdołało nas zatrzymać! Pomimo “bitwy” z warzywami, jajkami i porem ostatecznie stworzyliśmy nasze dzieło sztuki kulinarnego chaosu – sałatkę jarzynową.

Dziękujemy wszystkim za udział w tej kulinarno-dziecięcej przygodzie! W szczególności dziękujemy Pani Sołtys Katarzynie Sucharskiej z Ludowa Śląskiego za udostępnienie sali oraz kuchni, Pani Annie Budnej za produkty na sałatkę oraz pomoc w organizacji, a także dzieciom i mamom za aktywny udział. Mamy nadzieję, że po takiej bitwie Wasze dzieci będą gotowe na każdą kulinaro-militarną przygodę, która ich czeka w przyszłości.

Zostaw komentarz